עיצוב גינות פרטיות

כיצד בוחרים את האדם הנכון לעבודה

כאשר אנחנו בונים בית חדש או משפצים בית ישן, הרבה פעמים אנחנו מזמינים מעצבי פנים שיעזרו לנו בתכנון ובעיצוב החלק הפנימי של המבנה. כך אנחנו יכולים לנצל את היתרונות שלו עד הסוף, כך אנחנו יכולים להפוך את הבית שלנו להרבה יותר מושך, הרבה יותר מעניין וכמובן גם יותר פונקציונאלי.

אין שום סיבה שאנחנו לא נשתמש באנשי מקצוע גם לצורך עיצוב הגינה שלנו. אנחנו יכולים ללכת אל משתלה בעצמנו, לקנות זרעים, עציצים וכל דבר אחר ולעצב את הגינה לבד. אך אין לנו בהכרח את הידע ובטח לא את הניסיון שיש למעצב גינות פרטיות. מעבר לזה, שזה ידרוש מאיתנו הרבה מאוד זמן ויכול להיות מאוד לא פשוט עבורנו.

לכן, משתלם יותר לשכור את שירותיו של מעצב גינות חיצוני, מעצב גינות פרטי שידע לספק לנו את כל המידע שאנחנו צריכים וכמובן, ידע לעצב את הגינה בהתאם לתנאים שעומדים לרשותו ובהתאם למה שאנחנו מבקשים ממנו לעשות.

כיצד בוחרים מעצב גינות בצורה מקצועית

הפרמטר הראשון הוא לבחון את תיק העבודות של המעצב, לראות אילו גינות הוא עיצב בעבר. עד כמה הן יפות, עד כמה הן פונקציונאליות, עד כמה באמת אנחנו רואים את הגינה שלנו בסגנון העיצוב שלו.

הפרמטר השני, זה לבחון את היצירתיות, מקוריות, לשמוע ממנו מה הוא מציע לנו והאם זה מתאים למה שאנחנו מחפשים. אנחנו צריכים לחשוב גם על התכנון והעיצוב וכן, האם נוכל לטפל בגינה שלנו, כפי שאנחנו רוצים, על פי התוכנית שלו.

הפרמטר השלישי מתעסק בשאלת העלויות, הן עלויות העסקתו והן עלויות העיצוב, וכן בשאלת לוח הזמנים, מתי הוא יכול להתחיל ומתי להערכתו הוא יסיים את התהליך.