סחלב

איפה למצוא אותו

אחד הפרחים האהובים ביותר על ישראלים ובכלל הוא הסחלב. יש משהו מיוחד במראה, יש משהו מרגיע, מרענן, בוודאי כשהצמחים שלו יוצאים והוא מתגלה בשיא תפארתו. מעבר לכך, אנחנו יודעים שגידול סחלבים זה דבר יחסית פשוט, הוא לא דורש הרבה, אנחנו יכולים להניח אותו במקום מסוים ובעזרת הוראות השקיה פשוטות ונוחות, הוא יגדל ויצמיח פרחים. יש מקומות בהם אנחנו יכולים לקבל את הצמח עם מערכת השקיה מיוחדת עבורו.

הייחוד של סחלבים, בין היתר, נובע מכך שאנחנו יכולים למצוא אותו למכירה, הן בחנויות פרחים שונות והן במסגרת משתלות רבות, ברחבי הארץ פזורים לא מעט משתלות שמתמחות אך ורק בתחום הסחלבים, שם נוכל למצוא דוגמאות שונות שלו וכן אנשי מקצוע שיספקו לנו את כל המידע, על כל זן וזן וכמובן כיצד מטפלים בהם. לצד משתלות אלה, אנחנו יכולים למצוא גם משתלות שמציעות קטלוג נרחב של צמחים ופרחים, כולל סחלבים.

מתי נכון לקנות סחלב

אנחנו נפנה אל משתלה בשביל לקנות סחלב במצבים שונים. לעיתים נעשה זאת כשאנחנו רוצים לשלב בבית או בגינה שלנו, צמח מעט שונה, צמח שאפשר לגדל אותו גם בשטח פנימי וגם בשטח חיצוני.

כמו כן, אנחנו תמיד יכולים לרכוש סחלבים ולהעניק אותם כמתנה לבני משפחה, חברים או בכל אירוע כזה או אחר. חשוב לספק הוראות מתאימות כיצד יש לגדל ולטפח אותו.